Pracovní nabídka detail () Přidat do oblíbených

Kariéra v NN

Měníme svět pojišťovnictví, pojďte do toho s námi

Správce klientského kmene pro Jihomoravský kraj (25tis.+)

Obchod

  • Obchod
  • Brno-město
  • Brno-venkov
  • Vyškov
  • Blansko
  • Znojmo
  • Břeclav
  • Hodonín
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Poslat stránku e-mailem

Náplň práce:

  • Zajišťovaní péče o stávající klientský kmen
  • Vyřizování domluvených schůzek naším call centrem
  • Řešení servisních požadavků klientů
  • Rozšiřování obchodních možností společnosti

Nabízíme:

  • Provizní systém bez stropu, který by omezoval Vaši práci
  • Propracovaný systém odborného zaškolení
  • Volnou ruku, home office - řídíte si svůj pracovní čas i aktivity
  • Vedení a podporu zkušeného manažera (nejen po dobu adaptace)
  • Bonusový program, motivační benefity
  • Otevřenou cestu ke kariéře

Očekáváme:

  • Komunikativnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Příjemné vystupování
  • Čistý trestní rejstřík

Pracovní poměr:

  • na dobu neurčitou

Kontaktní osoba

Rudolf Chudoba
Recruitment Expert

Chci reagovat na nabídku