Pracovní nabídka detail () Přidat do oblíbených

Kariéra v NN

Měníme svět pojišťovnictví, pojďte do toho s námi

 

Finanční konzultant

Obchod

  • Obchod
  • Brno-město
  • Brno-venkov
  • Vyškov
  • Blansko
  • Znojmo
  • Břeclav
  • Hodonín
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou


Poslat stránku e-mailemJsme finančníci a jsme na to náležitě pyšní. V České republice jsme od roku 1992 a své profesi rozumíme více než dobře - máme za sebou léta učení, zlepšování, zkušeností a úspěchů.

S kým budeš spolupracovat?

Jsme prostě parta - lidé, kteří spolu neřeší jen pracovní záležitosti, ale skutečně se znají a jsou si navzájem oporou. Zároveň jsme věkově různorodí, takže naše názory jsou velmi pestré a inspirativní. Máme spoustu životních i pracovních zkušeností z různých oborů.

Co naše zázemí?

Sídlíme v historickém centru Brna, přímo u Svoboďáku. Energii dobíjíme díky skvělému kolektivu dobrou náladou a výbornou kávou, protože naše pobočka je jí doslova obklopena (vedle nás je Nespresso a naproti nám je Tchibo). V blízkosti pobočky máme spoustu restaurací, kam si můžeme zajít na oběd a když máme chuť si povídat i po práci, můžeme společně zajít na pravidelné festivaly, které se konají přímo na Svoboďáku.

Jaká je naše šéfka?

Protože je v NN už nějaký ten pátek, tak opravdu ví, o čem mluví. Prošla si pozicemi od poradce přes manažera skupiny až po ředitele. A čeho si na ní vážíme nejvíc? Že je profík, ví, o čem naše práce je a vychází z dlouholeté praxe.

O čem bude tvá práce?

Budeš zjišťovat od klientů, jaké jsou jejich potřeby, co je trápí a s čím potřebují pomoci. Pak navrhneš řešení jejich situace a tento návrh jim představíš. Budeš pečovat i o nové klienty a potkávat se s nimi vždy minimálně jednou ročně.

Co když to neumím?

Nemusíš umět všechno na jedničku, zajímá nás chuť do práce a tvá ochota učit se novým věcem. Ostatní tě naučíme. Na začátku toho možná budeš mít plnou hlavu, ale neboj, budeš mít dostatek času, aby se všechny nové vědomosti vstřebaly. Co dalšího by tě mohlo zajímat? Pracovní doba – tu si rozvrhneš podle sebe, protože u nás dbáme na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Nové kontakty – po úvodním školení ti s kontakty pomůže komunikační centrum, které ti bude navolávat schůzky. Kdy naposledy ses ráno těšil/a do práce? Přijď se podívat k nám a uvidíš, že to může být realita. Pošli mi životopis, nebo zavolej a domluvíme se, kdy a kde se potkáme.

Pracovní poměr:

  • na dobu neurčitou

Kontaktní osoba

Rudolf Chudoba
Recruitment Expert

Chci reagovat na nabídku